lat rus eng

Sieviešu klubs
 

Par mums

Video
Mēs piedāvājam


Fotogalerija

ViesistabaTAIZEMIEŠU ŠOVA PROGRAMMA Jaunā Taizemiešu šovs-programma atgādina pasaku par Brīnišķīgu princesi no tālas eksotiskas valsts - Taizeme. Krāsaini kostīmi, burvīga mūzika un dejotāju plastika liek skatītājiem izjūst sevi kā daļu no skaistā rituāla Taizemiešu dievnamā.

JAUNĀ JAPĀŅU ŠOVA PROGRAMMA Jūs ielūkosieties austošās saules zemes noslēpumainajā pasaulē, pacelsiet geišu burvības noslēpumu plīvuru, kuru katrs žests un skatiens ir slepenās nozīmes piepildīti. Kā arī Jūs redzēsiet kareivīgo un neaizmirstamo uguns deju samuraju izpildījumā. Japāņu šovs iepazīs Jūs ar noslēpumainās Japānas tradīcijām un kultūru. Tradicionālā japāņu mūzika šova sākumā, kas lēnām pāriet mūsdienīgā japāņu rokā, neatstās jūs vienaldzīgus.

Foto: MakssJAUNĀ KAZAHSTĀNAS ŠOVA PROGRAMMA dod Jums izbaudīt karsto un saulaino Kazahstānu. Meitenes-mednieces dejo aizraujošu, kareivīgu deju ar aukstiem ieročiem. Austrumu karotāju deja liks nodrebēt katru, bet aziātiskie motīvi atsauks atmiņā kaut ko tālu. Ātra un enerģiska mūzika neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju.ĒĢIPTIEŠU FARAONU ŠOVS! Jaunā Ēģiptiešu šova programmā ir parādītas vispazīstamākās Senās Ēģiptes tradīcijas. Lejas Ēģiptes un Augšēģiptes apvienošana. Senēģiptiešu tempļa mistērija, mūmijas, kura pārvēršas princesē un satiek savu princi, atdzīvināšana. Meitenes- priesterienes, čūskas un liels daudzums ar Senēģiptiešu noslēpumiem. Koši tērpi un mūzika palīdzēs jums nokļūt tur, kur tas viss sākās, kur dzima varena kultūra.BALKĀNU ČIGĀNU DEJA!

Jautrs un ugunīgs Balkānu šovs neatstās nevienu vienaldzīgu! Mainīgie Balkānu ritmi iesaistīs jūs kalniešu deju virpulī. Apburošas meitenes dejo čardašu (tradicionālu ungāru tautas deju) ar kabarē stila dejas elementiem krāšņas Balkānu mūzikas pavadībā. Balkānu šovs tas ir tradicionālas Balkānu tautas dejas un modernās kultūras sintēze, kas savijas vienā aizraujošā priekšnesumā.