lat rus eng

Sieviešu klubs
 

Par mums

Video
Mēs piedāvājam


Fotogalerija

ViesistabaPiedāvājam Jums iepazīties ar seno austrumu pasauli un tās neaizmirstamajām tradīcijām!

Tējas ceremonija pēc senās ķīniešu tradīcijas kļūs par jūsu svinību, korporatīvās vai vecmeitu ballītes rozīni. Šī kulta noslēpuma laikā jūs pārcelsieties uz seno Ķīnu, jo tieši tur piedzima tējas dzeršanas tradīcija, uzzināsiet interesantas leģendas, saistītas ar šo kultu, izjutīsiet emocijas un savas iekšējās pasaules siltumu tā, kā jūs vēl nekad nav to piedzīvojuši.

Ceremonijas laikā meistars izstāstīs jums par vēsturi, tradīcijām un ceremonijas veidiem. Jūs arī uzzināsiet, kā pareizi ir jāpagatavo tēja, atklās visus garšīgā dzēriena pagatavošanas noslēpumus, un dos rekomendācijas kā izvēlēties tēju. Jūs arī izbaudīsiet īsto zaļo tēju, vienu no labākajām šķirnēm, atvestu no Ķīnas.

Esot pie tējas galdiņa visas ceremonijas laikā, sākuma līdz pat tās beigām, nāk sajūta, ka cilvēks var izzināt sevi un iegūt to, kas viņam esot vajadzīgs dzīvē, var arī baudīt mirkli, vai iegrimt savās domās – tādos brīžos cilvēks ir pats sev saimnieks – vai tas bieži notiek mūsu dzīvē?

Hu Tuna dzejolis, kas kļuva par hrestomātijas dzejoli mūsdienīgos ķīniešu izdevumos par tēju, tiek veltīts septiņām sajūtām septiņu tējas pialas dzeršanas laikā:

Pirmā piala samitrināja lūpas, rīklē ir tā, kā pirmais lietus pavasarī. Otra – pazūd vientulības un skumju sajūta. Trešā – zarnas ir apslacinātas: aizpeld domas par bezcerīgo esamību; atmiņā nāk lasītie vecie traktāti. Pēc ceturtās – rasas sviedri uz pieres, novēršanās no ģimenes rūpēm, pārvalde. Piektā: vieglums kaulos un dzīslās – vai tiešām kļūstu jaunāks? Lēni nogaršoju sesto – pamodās dvēsele. Septītā: lidojums krūtīs, rokas atceras kustības „mākoņi”, kurus jaunības gados tik bieži atkārtoju.

Jūs varat pasūtīt gan tējas ceremoniju, kura lieliski saskanēs ar visu eksotiskā teātra Karinedance šova programmu jūsu svinību laikā austrumu skaistuļu sabiedrībā; gan arī vienkārši izklaides – izziņas lekciju par seno Ķīnas kultu, kur Meistars pastāstīs un parādīs visas tējas ceremonijas vadīšanas gudrības.