lat rus eng

Sieviešu klubs
 

Par mums

Video
Mēs piedāvājam


Fotogalerija

ViesistabaBeidzot pienāca pavasaris, un līdz ar to sākās kāzu laiks. Eksotisko deju teātris KARINEDANCE piedāvā Strip-dance nodarbību līgavai un viņas draudzenēm!!!

Strip-dance nodarbība - tas ir ne tikai jautri un lietderīgi veselībai un augumam, bet arī praktiski! Stundas laikā līgava un viņas draudzenes apgūs Strip-dance pamatus! Kā arī iemācīsies vienkāršu horeogrāfiju! Šo deju līgava varēs izmantot sava mīļotā savaldzināšanai ne tikai pirmajā kāzu naktī, bet arī turpmākā laulības dzīves laikā! Kurš vīrietis gan nesapņo par profesionālu striptīzu mīļotās sievas izpildījumā! Strip-dance nodarbība lieliska izklaide priekš jūsu vecmeitu ballītes! Nodarbības notiek jautrā un izklaidējošā formā ar dažādu deju aksesuāru izmantošanu, kas palīdzēs Jums justies kā īstai Show-dance zvaigznei. Zālē, kurā notiek nodarbības ir košs un dzīvespriecīgs dizains, kurā ietilpst austrumstila un vintāžas elementi.Tas viss nodrošinās patīkamu un lietderīgu laika pavadīšanu!

Uzmanību!

Iespējams izīrēt dažādus mūsu teātra tematiskos tērpus fotosesijām Strip Dance nodarbības ietvaros! Tērpi ir Burlesque, tiger, cat show stilā, kā arī vēdekļi, spalvas, skaistas variatē kleitas un tērpi kabarē un Moulin Rouge stilā. Kā arī daudz kas cits. Horeogrāfs palīdzēs izveidot Jūsu fotosesiju ekstravagantu un baudāmu!

Tiek pieņemti pasūtījumi arī individuāliem scenārijiem. Jebkuras Jūsu drošās idejas! Mēs esam ļoti elastīgi un kreatīvi šajā jomā. Katrus Jūsu svētkus cenšamies padarīt ļoti individuālus, apdomātus un personiskus!

Apspriest Jūsu vēlmes un idejas, kā arī izveidot Jums piemērotu scenāriju Strip Dance nodarbībai Jūs varat zvanot pa norādīto tālruni +37126462776 !