lat rus eng

Sieviešu klubs
 

Par mums

Video
Mēs piedāvājam


Fotogalerija

ViesistabaZUMDA dance-fitnessZumba

– tā ir aizraujoša deju fitnesa programma, kas balstīta uz latīņamērikāņu ritmiem. Jūs sagaida šī virziena dažādi savienojumi, interesanti ritmi un spilgta svētku atmosfēra latīņu garā!

Nodarbība notiek spilgtā “ballītes” stilā, kurā jūs noteikti jautri pavadīsiet laiku ar lietderību savai veselībai un ķermenim – nostiprināsiet muskuļus, nometīsiet liekās kalorijas, padarīsiet savu ķermeni graciozu, plastisku un sievišķīgu. Nodarbības attīsta ritma izjūtu un kustību koordināciju, normalizē emocionālo stāvokli, mazina stresu un vienkārši paceļ garastāvokli, enerģiski uzlādē. Viss tas notiek mūsu Teātra mājīgajās telpās, atmosfēras radīšanai mēs izmantojam speciālu apgaismojumu un kvalitatīvu aparatūru.

Lai dejotu, nav nepieciešama speciāla sagatavotība. Zumba ir piemērota visiem un vecuma ierobežojumu nav. Jūs paši nemanīsiet kā sāksiet dejot, tā kā tas ir neiedomājami viegli, tai laikā, kad jūsu ķermenis saņem vienmērīgu un pilnvērtīgu slodzi!

Treniņtērps: Apģērba forma brīva, kas neierobežo Jūsu kustības. Ērtas, elastīgas bikses un tops. Sporta forma var būt gan plata, gan pieguļoša. Apavi – sporta apavi (neslīdoši)


Nodarbības cenas:

Nodarbība 5 Eu, abonements uz 8 nod. 35 Eu
NODARBĪBU SARAKSTS:

Rīgas centrs. Bruņinieku iela 36

ceturtdiena 19:00-20:00

Pierakstīšana pa tālr. 26462776